Despre noi
Valorile școlii ASF sunt siguranța, disciplina și răbdarea, iar obiectivul nostru este să formăm conducători responsabili și respectuoși în trafic.
Echipa
Despre tine
Pentru că ne dorim să faci parte din comunitatea noastră, ne-am gândit cum să începem această frumoasă colaborare, și iată despre ce este vorba în propunerea noastră:
Cum decurge totul
Alege ce se potriveşte cel mai bine nevoilor tale.
Discutăm despre planificarea şedinţelor de conducere
Susţine examenele şi devino participant la trafic.
Începe
Testimoniale
ANDRA-MARIA TAVALACea mai buna scoala moto cu cel mai bun instructor ! Recomand cu drag! ❤️
Mile BirisPe departe cea mai buna scoala din oraș! Adi este un instructor cu multa răbdare și pasionat în ceea ce face. M-a susținut când nu aveam încredere în mine și mi-a arătat ce inseamna sa fii cu adevărat un pasionat de motociclete. Mulțumesc pentru toată susținerea și răbdarea! P.S. ma bucur ca ai avut crash bar-uri pe motoare la câte trante le-am dat 🤣❤️
TheoAdi is the best teacher i could have ever had,he is serious and funny,best bike school ever,sending lots of love to everyone from there💜💜
Radu GrozaAdi este un instructor de nota 1000, mulțumesc frumos pentru tot ce m-ai învățat , Recomand cu încredere !!!
darianaO scoala foarte buna, Adi este un instructor foarte bun si rabdator! (Scuze Adi pentru daunele cauzate motorului😂) Recomand cu incredere!
Gabriel VulcanCel mai top instructor din Sibiu.💯
Bogdan SoareAm venit la ASF fara nici o experienta anterioara si am absolvit categoria A fara probleme datorita lui Adi. Un instructor care chiar este pasionat de ceea ce face si cu foarte multa rabdare, indiferent de cate ori gresesti el este acolo pana vei face bine si te vei descurca singur ! Ploaie/Vreme buna el este in poligon si e mereu pregatit sa te invete ceva nou pentru a fi un motociclist mai bun, pot spune ca am avut mai multe sedinte pe ploaie decat pe uscat :)) si sunt sigur ca-mi va prinde bine aceasta experienta. Recomand cu drag ASF, nu doar pentru permisul de categoria A1, A2 sau A, ci pentru lucrurile pe care le poti invata din experienta vasta a lui Adi !
Andrey AlexandruCel mai bun instructor !!💪 Recomand cu cel mai mare drag...!! 🥰
Luncasu Luciean-IonutRecomand cu încredere ! Adi e un instructor fain, cu multă răbdare și pasionat de ceea ce face ! Dacă îi ascultați sfaturile atunci absolvirea examenului va fi fără probleme.
IDK-_-ALEXCând am început școala, aveam 0 experiență, dar după câteva ședințe am reușit să trec proba practică cu 0 greșeli
Pentru a oferi cele mai bune experiențe, folosim tehnologii precum cookie-urile pentru a stoca și/sau accesa informațiile despre dispozitiv. Consimțământul pentru aceste tehnologii ne va permite să procesăm date precum comportamentul de navigare sau ID-uri unice pe acest site. Neconsimțământul sau retragerea consimțământului poate afecta negativ anumite caracteristici și funcții.
Înscrie-te online și beneficiezi de 50 lei reducere la plata integrală